Biuro księgowe Gorzów Wielkopolski
Wiarygodność wzajemnych relacji Budujemy z naszymi Klientami partnerskie relacje oparte na zaufaniu, profesjonalizmie i terminowości realizowanych usług.

Referencje

Lubuscy Pracodawcy

Lubuscy Pracodawcy

Na podstawie doświadczeń z kilkuletniej współpracy z Biurem Rachunkowym OPTIMUM FINANSE Alina Lasik-Zduniak jednoznacznie potwierdzam, że świadczy ono swoje usługi księgowo - doradcze w sposób profesjonalny, rzetelnie i terminowo, z bieżącą znajomością obowiązujących przepisów prawa. Polecam usługi tej Firmy.

Henryk Salej
Dyrektor Biura
Lubuski Klaster Metalowy

Lubuski Klaster Metalowy

Rekomenduję firmę Biuro rachunkowe Optimum-Finanse Alina Lasik-Zduniak jako odpowiedzialną i godną zaufania. Gdy przed dwoma laty poszukiwaliśmy biura rachunkowego to oczekiwaliśmy więcej niż comiesięcznego podania kwoty podatku. Od Optimum-Finanse otrzymaliśmy kompleksową obsługę księgowo-finansową i kadrową oraz reprezentację przed urzędami. Firmę tę cechuje staranność przy wykonywaniu zleceń, energia i profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że nasze dokumenty znajdują się pod dobrym eksperckim okiem.

Andrzej Graczykowski
Prezes Zarządu
Elektromechanika i Mechanika Pojazdowa Wiśniewski Mirosław

Elektromechanika i Mechanika Pojazdowa Wiśniewski Mirosław

Z usług Optimum Finanse korzystam od wielu lat. Współpraca układa się bardzo dobrze, usługi są wykonywane terminowo i rzetelnie. Dzięki temu mogę w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Dzięki ogromnej wiedzy, którą posiada pani Alina, udało nam się pozyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy na projekt „Stworzenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej”. Zachęcam do korzystania z usług Biura Optimum Finanse.

Mirosław Wiśniewski
Właściciel

Kontakt

ul. B. Krzywoustego 14/12 (wejście -ul.Kos.Gdyńskich)
66-400, Gorzów Wielkopolski
tel.: +48 (95) 729 93 13 tel. kom.: +48 606 996 131 biuro@optimum-finanse.com