Biuro księgowe Gorzów Wielkopolski
Doświadczenie zdobywane przez lata Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wskazujemy naszym Klientom najlepsze, sprawdzone rozwiązania i zapewniamy najwyższy standard współpracy.

O firmie

Biuro rachunkowe Optimum Finanse – najlepszy partner dla Twojego biznesu

Budujemy z naszymi Klientami partnerskie relacje oparte na zaufaniu, profesjonalizmie i terminowości realizowanych usług. Rozumiemy zróżnicowane potrzeby współczesnych przedsiębiorców – stąd korzystne oferty ryczałtowe oraz szeroki zakres kompetencji naszej firmy. Działamy na terenie miasta Gorzów i województwa lubuskiego.

 

Stawiamy na kompetencje

Właścicielka firmy posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe zdobyte podczas pracy w firmach produkcyjnych i usługowych na różnych stanowiskach kierowniczych, w tym głównej księgowej, dyrektora finansowego, członka zarządu.

Atuty w postaci doświadczenia zawodowego poparte zostały gruntownym wykształceniem kierunkowym i uzupełniającym oraz certyfikatami:

  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Rachunkowość,
  • Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy w Warszawie – Studium dla Ekspertów i Doradców Podatkowych,
  • Wielkopolska Szkoła Biznesu– Podyplomowe Studium Menedżerskie MBA,
  • Akademia Ekonomiczna w Poznaniu - Marketing,
  • Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 36761/2010,
  • oraz wielu kursów i szkoleń z powyższego zakresu.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kolejnych kursach oraz szkoleniach. Ściśle współpracujemy z doradcami podatkowymi, prawnikami, specjalistami ds. marketingu itp., powodując szybki i sprawny transfer specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia od najlepszych ekspertów.

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa danych

Wszystkie dane przechowywane są na zabezpieczonym serwerze, administrowanym przez Biuro rachunkowe Optimum Finanse. Dzięki szeregowi kopii zapasowych oraz ściśle przestrzeganej zasadzie poufności możecie być Państwo pewnymi, iż wszystkie informacje dotyczące Państwa firmy znajdują się w dobrych rękach.

Posiadamy wykupioną polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej prowadzonej działalności gospodarczej.

 

Oferujemy kompleksowe doradztwo i wsparcie

Pozostajemy do Państwa dyspozycji! Każdy z naszych Klientów może liczyć na kompleksową informację i wsparcie związane z podejmowanymi decyzjami w zakresie finansów, kadr i płac. Proponujemy bezpłatne doradztwo w każdej z naszych ofert w zakresie objętym umową, w określonych ramach czasowych.

 

Kontakt

ul. B. Krzywoustego 14/12 (wejście -ul.Kos.Gdyńskich)
66-400, Gorzów Wielkopolski
tel.: +48 (95) 729 93 13 tel. kom.: +48 606 996 131 biuro@optimum-finanse.com